Пилосос
Karcher WD 3 Battery Set (1.629-911.0)
Фото 10 |
Karcher WD 3 Battery Set |
|
Акумуляторний пилосос.
На відміну від моделі WD 3 Battery в комплекті є акумулятор.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 3 Battery Set
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher Odkurzacz WD 3 Battery Set | 1 194 zł |
KARCHER WD 3 Battery Set (ładowarka i akumulator w zestawie) 1.629-911.0 | 989 zł |
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 Battery Set 1.629-911.0 | 1 329 zł |
Karcher WD 3 Battery Set 300W | 989 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery Set 1.629-911.0 | 1 222 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →