Пилосос
Karcher WD 4 V-20/5/22 (1.628-201.0)
Фото 7 |
Karcher WD 4 V-20/5/22 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 4 V-20/5/22
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karcher WD 4 V-20/5/22 DO-EL-ODK-KAR-069 | 562 zł |
Odkurzacz KARCHER WD 4 V-20 5 22 EU 1.628-209.0 | 499 zł |
KARCHER Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 4 V-20/5/22 - 1.628-209.0 | 606 zł |
Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 4 V-20/5/22 - 1.628-209.0 | 639 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →