Xiaomi Robot Vacuum S10 (B106GL)
Фото 14 |
Xiaomi Robot Vacuum S10 |
|
Високотехнологічний та продуктивний роботизований пилосос для сухого та вологого очищення житлових та офісних приміщень площею до 200 м² (140 м² у режимі вологого прибирання). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, орієнтований на побутове застосування. Ключовими особливостями цієї моделі є: велика потужність всмоктування, подовжена центральна щітка, що захоплює більше сміття та спеціальна зубчаста поверхня, яка за заявою виробника ефективно допомагає очищатися турбощітці від намотаного волосся або вовни свійських тварин.
Система лазерної навігації з додатковими інфрачервоними сенсорами піднімає можливості робота-пилососа Xiaomi Xiaomi Robot Vacuum S10 на новий рівень. Використовуючи нейромережевие алгоритми, ця модель прямо на ходу досліджує навколишній простір, прокладає оптимальний маршрут і складає точну карту приміщення. Швидко прибирає пил, пісок і різне дрібне сміття. Такий пилосос ідеально підійде для користувачів, які віддають перевагу високотехнологічній побутовій техніці, що дозволяє автоматизувати вирішення повсякденних побутових завдань. Керується за допомогою програми Mi Home (Android/iOS), здатний приймати голосові команди. Також у розділі налаштувань можна регулювати потужність всмоктування, рівень подачі води на серветку та налаштовувати графік збирання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Robot Vacuum S10
Усі ціни 23 →Xiaomi Vacuum S10 Eu OB03397 Robot Sprzątający Czarny B106GL | 766 zł |
XIAOMI Robot odkurzający XIAOMI Vacuum S10 EU Biały | 769 zł |
Xiaomi Odkurzacz robot S10 | 799 zł |
Xiaomi Robot Vacuum S10 | 765 zł |
Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum S10 | 1 299 zł |