ECOVACS Deebot Ozmo N8 (DLN26-21)
Відео 10Фото 13 |
ECOVACS Deebot Ozmo N8 |
|
Високотехнологічний роботизований пилосос, що підтримує режими сухого і мокрого очищення. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Ефективно збирає пил, пісок, дрібне сміття, волосся і шерсть домашніх тварин. Призначений для вимогливих користувачів, що віддають перевагу якісній побутовій техніці, що дозволяє повністю автоматизувати вирішення повсякденних побутових завдань.
Робот-пилосос ECOVACS Deebot Ozmo N8 оснащений вдосконаленою системою лазерною навігацією (lidar), яка виконує сканування всього навколишнього простору, точно завдає об'єкти на карту і прокладає найбільш ефективний шлях. Датчики dToF дозволяють акуратно обьезжать об'єкти, наприклад, дроти або іграшки. Для виключення певної області з прибирання, в додатку можна створити віртуальний паркан.
Таким чином, можна виконувати прибирання в кімнаті, в якій в даний момент грає дитина. Потужний і тихий двигун розвиває потужність всмоктування 2300 Па для швидкого і ефективного очищення ворсистих покриттів і килимів. У режимі вологого прибирання можна налаштувати подачу води залежно від рівня забруднення поверхні. При цьому робот сканує підлогу і автоматично уникає килимових покриттів. Завдяки ємному акумулятору пилосос працює до 110 хв на одному заряді.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECOVACS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECOVACS.
Купити ECOVACS Deebot Ozmo N8
Усі ціни 9 →Ecovacs Odkurzacz robot Ecov Saugroboter Deebot N8 | 1 285 zł |
ECOVACS Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 (czarny) | 1 618 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 | 1 169 zł |
Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot Ozmo N8 | 1 121 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 (czarny) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 169 zł |