Робот-пилосос
ECOVACS DeeBot X2 Omni
Відео 6Фото 22 |
ECOVACS DeeBot X2 Omni |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECOVACS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECOVACS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECOVACS DeeBot X2 Omni
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ecovacs Ecovacs Robot Odkurzający Czarny/Srebrny 443 x 394 x 528 cm X2 OMN | 4 188 zł |
Robot sprzątający ECOVACS Deebot X2 Omni Czarny | 4 188 zł |
Robot sprzątający ECOVACS Deebot X2 Omni Czarny DEX86 | 4 188 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X2 Omni | 5 199 zł |
3 szt WORKÓW GRATIS !!!Ecovacs X2 OMNI + AirBot Z1 GRATIS !!! - Oficjalna | 4 999 zł |
3szt Worków GRATIS !!! PROFESJONALNE DORADZTWO Ecovacs X2 OMNI - Oficjalna | 4 188 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →