ECOVACS Deebot Ozmo X1 Omni (DEX11)
Відео 5Фото 13 |
ECOVACS Deebot Ozmo X1 Omni |
|
Одна з топових моделей автоматичних клінінгових станцій, яка включає роботизований пилосос для ефективного сухого/вологого очищення і багатофункціональну док-станцію, яка самостійно вивантажує сміття з пилососа в одноразовий мішок-пилозбірник, очищає/миє щітки пилососа і, при необхідності, заправляє його водою. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів, які обирають брендову побутову техніку з розвиненою смарт-функціональністю для максимальної автоматизації виконання повсякденних побутових завдань.
Роботизований пилосос ECOVACS Deebot Ozmo X1 OMNI ефективно збирає у вбудований циклонний фільтр не тільки пил та пісок, але дрібне сміття. Ця модель поєднує в собі покращену ефективність, гідну тривалість автономної роботи, простоту обслуговування та інтелектуальні технології, що гарантують швидке та якісне прибирання. На відміну від моделей колишніх серій створює збільшену силу всмоктування (до 5000 Па) для бездоганного результату на будь-яких поверхнях. Головна щітка пилососа розташована на невеликій відстані від підлоги і має рухливу конструкцію, яка дозволяє захоплювати більше сміття. Завдяки технологіям лазерного, інфрачервоного та ультразвукового сканування, робот самостійно визначає розташування килимів у кімнаті та враховує їх при побудові плану збирання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECOVACS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECOVACS.
Купити ECOVACS Deebot Ozmo X1 Omni
ECOVACS DEEBOT X1 OMNI robot odkurzający 5000 Pa samoczyszczący samopompuj | 6 018 zł |
Ecovacs Odkurzacz robot DEEBOT X1 OMNI | 3 547 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Ecovacs Deebot X1 Omni czarny AGDM-ODK-EC | 3 649 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X1 Omni Szary | 3 666 zł |
ECOVACS DEEBOT X1 OMNI odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania i wielof | 3 510 zł |