ECOVACS DeeBot Ozmo T8 AIVI (DBX11-11)
Відео 11Фото 18 |
ECOVACS DeeBot Ozmo T8 AIVI |
|
Інноваційний роботизований пилосос класу преміум з інтелектуальними функціями і унікальною лазерною скануючою системою. Завдяки штучному інтелекту, його система управління не просто виявляє і обходить перешкоди, але розуміє, що саме знаходиться перед нею (наприклад: провід, тапочок, предмети меблів і т.д.). Такий гнучкий підхід дозволяє задіяти спеціальні програми реагування на предмет домашнього вжитку, які, ДО можна оновлюватися.
Крім того, недорогі робототехнічні пилососи не бачать нічого, що знаходиться нижче діапазону сканування лазера. Ця модель обладнана унікальним лазерним LIDAR-ом нового покоління DToF, за допомогою якого він бачить предмети нижче рівня сканера. Перед запуском робота-пилососа ECOVACS DeeBot Ozmo T8 AIVI не доведеться прибирати всі дроти, піднімати штори та інші предмети. Він впорається із завданням і очистить підлогу приміщення, навіть якщо його не приготували до прибирання.
Навігаційна система TrueMapping 2.0 може працювати як у світлий час доби, так і в темряві. Завдяки розвиненій персоналізації можна налаштувати зони прибирання кожної кімнати, а також створити віртуальні межі. Пилосос обладнаний вбудованою камерою, що дозволяє в реальному часі стежити за прибиранням і контролювати приміщення. Завдяки відеозв'язку і вбудованому динаміку, користувач може поговорити з домашніми вихованцями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECOVACS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECOVACS.
Купити ECOVACS DeeBot Ozmo T8 AIVI
Усі ціни 6 →ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI robot sprzątający 2 w 1 z funkcją przecierania | 1 699 zł |
Ecovacs Deebot OZMO T8 AIVI Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia | 2 199 zł |
Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot Ozmo T8 Aivi | 1 899 zł |
Ecovacs Deebot OZMO T8 AIVI Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia | 2 199 zł |
Ecovacs DEEBOT T9 AIVI | 1 999 zł |
Ecovacs DEEBOT OZMO PRO T8 AIVI Czarny - Robot Hybrydowy - Oficjalna Polsk | 1 849 zł |