ECOVACS DeeBot Ozmo T9
Відео 20Фото 4 |
ECOVACS DeeBot Ozmo T9 |
|
Високотехнологічний робот-пилосос з просунутою навігаційною системою для ефективного комбінованого прибирання 2-в-1, що включає сухе очищення і протирання вологою мікрофібровою серветкою. Крім цього, може ароматизувати повітря у приміщенні. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Призначений для користувачів, які вибирають розумну побутову техніку, що дозволяє повністю автоматизувати вирішення повсякденних побутових завдань.
Обладнаний двома бічними щітками, однією широкою турбо-щіткою та циклонним фільтром. Здатний ефективно збирати пил, пісок, дрібне сміття, волосся та шерсть свійських тварин. Робот-пилосос ECOVACS DeeBot Ozmo T9 отримав удосконалену фірмову навігаційну систему TrueMapping 2.0, яка створює віртуальні 3D-карти та однаково добре працює як у світлий час доби, так і у повній темряві. Сенсори дозволяють акуратно об'їжджати об'єкти і пилосос не доїжджає 5 см до дрібних предметів та 1-3 см до великих. Апарат обладнано акумулятором ємністю 5,2 А∙год, що забезпечує майже 3 год активної роботи. Причому підзарядка виконується від комплектної док-станції автоматично, а після завершення заряджання робот продовжує прибирання з місця зупинки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECOVACS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECOVACS.
Купити ECOVACS DeeBot Ozmo T9
Усі ціни 10 →ECOVACS DEEBOT T9 robot odkurzający z funkcją wycierania 3000 PA wykrywani | 1 399 zł |
Ecovacs Deebot T9 | 1 399 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Ecovacs Deebot OZMO T9 AGDM-ODK-ECO-036 | 1 399 zł |
ECOVACS DEEBOT T9 6943757600663 | 1 399 zł |
Robot sprzątający ECOVACS Deebot Ozmo T9 | 2 590 zł |