ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus (DLX13-54)
Фото 11 |
ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus |
|
Бездротовий роботизований пилосос зі станцією автоматичного вивантаження сміття. Крім сухого і мокрого очищення здатний ароматизувати повітря в приміщенні. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Орієнтований на користувачів, які вибирають побутову техніку, що дозволяє повністю автоматизувати рішення повсякденних побутових завдань. Обладнаний циклонним фільтром, здатний збирати пил, пісок, дрібне сміття, волосся і шерсть домашніх тварин.
Роботизований пилосос ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus оснащений навігаційною системою TrueMapping 2.0, яка може працювати як у світлий час доби, так і в повній темряві. Лазерний сканер (LIDAR) виконує сканування навколишнього простору, наносить об'єкти на карту і прокладає оптимальний шлях. Сенсори дозволяють акуратно обьезжать об'єкти (не доїжджає 5 см до дрібних предметів і 1-3 см до великих).
Завдяки розвиненій персоналізації можна налаштувати зони прибирання кожної кімнати, а також створити віртуальні межі. Апарат обладнаний акумулятором ємністю 5200 мАгод, що забезпечує майже 3 год автономної роботи. Поповнення заряду відбувається автоматично від комплектної док-станції, а по завершенні зарядки робот продовжує прибирання з місця зупинки. Після прибирання робот вивантажує сміття в спеціальний одноразовий мішок об'ємом 2,5 л (вистачить на 20-30 днів прибирання). При заповненні мішка користувач отримає повідомлення на смартфон про необхідність заміни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECOVACS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECOVACS.
Купити ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus
Усі ціни 8 →Robot mopujący robot odkurzający Ecovacs Deebot OZMO T9+ AGDM-ODK-ECO-037 | 2 699 zł |
ECOVACS Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot T9+ | 3 413 zł |
Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot T9+ | 2 372 zł |
Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot T9+ - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 470 zł |
Ecovacs DEEBOT OZMO PRO T9+ MOC 3000 Pa. biały ze stacją samooczyszczającą | 2 399 zł |