ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus (DLX13-54)
Zdjęcia 11 |
ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus |
|
Bezprzewodowy odkurzacz automatyczny z automatyczną stacją wyrzucania śmieci. Oprócz czyszczenia na sucho i mokro może aromatyzować powietrze w pomieszczeniu. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2021 roku. Skoncentrowany na użytkownikach, którzy wybierają sprzęt AGD pozwalający w pełni zautomatyzować rozwiązywanie codziennych domowych zadań. Wyposażony w filtr cyklonowy jest w stanie zbierać kurz, piasek, drobne zanieczyszczenia, włosy i sierść zwierząt.
Odkurzacz automatyczny ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus jest wyposażony w system nawigacji TrueMapping 2.0, który może pracować zarówno w świetle dziennym, jak i w całkowitej ciemności. Skaner laserowy (LIDAR) skanuje otaczającą przestrzeń, mapuje obiekty i wytycza najlepszą ścieżkę. Czujniki pozwalają na dokładne poruszanie się po obiektach (nie sięga 5 cm do małych obiektów i 1-3 cm do dużych).
Dzięki zaawansowanej personalizacji możesz dostosować strefy sprzątania każdego pomieszczenia, a także stworzyć wirtualne granice. Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 5200 mAh, która zapewnia prawie 3 godziny pracy na baterii. Uzupełnianie ładunku następuje automatycznie z kompletnej stacji dokującej, a po zakończeniu ładowania robot kontynuuje sprzątanie od miejsca, w którym się zatrzymał. Po wyczyszczeniu robot wyładowuje śmieci do specjalnego jednorazowego worka o pojemności 2,5 litra (wystarczy na 20-30 dni sprzątania). Gdy worek się zapełni, użytkownik otrzyma powiadomienie na smartfona o konieczności wymiany.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ECOVACS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ECOVACS.
Kup ECOVACS DeeBot Ozmo T9 Plus
Wszystkie ceny 9 →Ecovacs Odkurzacz robot DEEBOT T9+ | 2 595 zł |
Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot T9+ | 2 415 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Ecovacs Deebot OZMO T9+ AGDM-ODK-ECO-037 | 2 799 zł |
ECOVACS Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot T9+ | 3 413 zł |
Robot sprzątający z bazą Ecovacs Deebot T9+ - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 470 zł |