ECOVACS DeeBot Ozmo N8 Pro (DLN11-11)
Wideo 3Zdjęcia 20 |
ECOVACS DeeBot Ozmo N8 Pro |
|
Niezawodny markowy robot odkurzający z ulepszonym systemem nawigacji, imponującą autonomią i kompaktową stacją ładującą, która zajmuje minimum wolnej przestrzeni. Przeznaczony do czyszczenia na sucho i mokro. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej kategorii cenowej 2021 roku. Posiada ulepszony system wykrywania małych obiektów, które urządzenie dokładnie okrąża. Ta cecha jest szczególnie ważna dla właścicieli zwierząt domowych, którzy mogą zostawiać odchody na podłodze (odkurzacz nie rozprowadzi ich po podłodze i dywanach, jak to często bywa w przypadku tanich robotów sprzątających).
Robot odkurzający ECOVACS DeeBot Ozmo N8 Pro skutecznie zbiera kurz, piasek, drobne zanieczyszczenia, włosy i sierść zwierząt. Automatycznie wykrywa dywany i zwiększa moc ssania w razie potrzeby, aby zapewnić bezbłędne czyszczenie (bez czyszczenia na mokro dywanów i dywaników). Wyposażony w dalmierz laserowy, który skanuje cały otaczający obszar, tworząc dokładne wirtualne mapy i wyznaczając skuteczną trasę czyszczenia. Z łatwością pokonuje małe progi o wysokości do 2 cm Wbudowany akumulator zapewnia do 110 minut autonomicznej, aktywnej pracy. Kiedy poziom naładowania jest niski, automatycznie wraca do stacji dokującej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ECOVACS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ECOVACS.
Kup ECOVACS DeeBot Ozmo N8 Pro
Wszystkie ceny 6 →Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 Pro | 1 899 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Ecovacs Deebot OZMO N8 Pro AGDM-ODK-ECO-0 | 1 349 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 Pro | 1 966 zł |
Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot Ozmo N8 Pro | 1 899 zł |
Ecovacs DEEBOT OZMO PRO N8 PRO | 1 299 zł |
Ecovacs DEEBOT OZMO N8+ Robot ze Stacją samooczyszczającą | 1 899 zł |