ECOVACS Deebot Ozmo N8 (DLN26-21)
Wideo 10Zdjęcia 13 |
ECOVACS Deebot Ozmo N8 |
|
Zaawansowany technologicznie odkurzacz automatyczny obsługujący tryby czyszczenia na sucho i na mokro. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2021 roku. Skutecznie zbiera kurz, piasek, drobne zanieczyszczenia, włosy i sierść zwierząt. Przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy preferują wysokiej jakości sprzęt AGD, który pozwala w pełni zautomatyzować rozwiązywanie codziennych domowych zadań.
Robot odkurzający ECOVACS Deebot Ozmo N8 wyposażony jest w zaawansowany system nawigacji laserowej (lidar), który skanuje całą otaczającą przestrzeń, dokładnie mapuje obiekty i wytycza najbardziej wydajną ścieżkę. Czujniki dToF umożliwiają precyzyjne objeżdżanie obiektów, takich jak przewody czy zabawki. Aby wykluczyć określony obszar z czyszczenia, możesz stworzyć w aplikacji wirtualne ogrodzenie.
Dzięki temu możliwe jest posprzątanie pokoju, w którym aktualnie bawi się dziecko. Mocny i cichy silnik rozwija moc ssania 2300 Pa, zapewniając szybkie i wydajne czyszczenie włochatych podłóg i dywanów. W trybie czyszczenia na mokro można regulować dopływ wody w zależności od poziomu zanieczyszczenia powierzchni. W tym samym czasie robot skanuje podłogę i automatycznie omija dywany. Dzięki pojemnej baterii odkurzacz działa do 110 minut na jednym ładowaniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ECOVACS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ECOVACS.
Kup ECOVACS Deebot Ozmo N8
Wszystkie ceny 8 →Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot Ozmo N8 | 1 110 zł |
ECOVACS Robot sprzątający z funkcją wycierania na mokro DEEBOT N8 BLACK | 1 154 zł |
ECOVACS Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 (czarny) | 1 618 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N8 (czarny) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 169 zł |
Ecovacs DEEBOT OZMO N8 | 1 499 zł |