ECOVACS Deebot Ozmo X1 Omni (DEX11)
Wideo 5Zdjęcia 13 |
ECOVACS Deebot Ozmo X1 Omni |
|
Jeden z topowych modeli automatycznych stacji sprzątających, w którego skład wchodzi robotyczny odkurzacz do skutecznego sprzątania na sucho/mokro oraz wielofunkcyjna stacja dokująca, która samodzielnie wyładowuje śmieci z odkurzacza do jednorazowego worka na kurz, czyści/myje szczotki odkurzacza oraz, w razie potrzeby uzupełnia go wodą. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy wybierają markowy sprzęt AGD z zaawansowaną, inteligentną funkcjonalnością, zapewniającą maksymalną automatyzację codziennych zadań domowych.
Odkurzacz automatyczny ECOVACS Deebot Ozmo X1 OMNI skutecznie zbiera nie tylko kurz i piasek, ale także drobne zanieczyszczenia do wbudowanego filtra cyklonowego. Model ten łączy w sobie zwiększoną wydajność, przyzwoitą żywotność baterii, łatwość konserwacji i inteligentną technologię, aby zapewnić szybkie i wysokiej jakości czyszczenie. W przeciwieństwie do modeli z poprzednich serii, zapewnia zwiększoną moc ssania (do 5000 Pa), zapewniając doskonałe rezultaty na każdej powierzchni. Główna szczotka odkurzacza znajduje się w niewielkiej odległości od podłogi i ma ruchomą konstrukcję, która pozwala wychwycić więcej zanieczyszczeń. Dzięki technologiom skanowania laserowego, podczerwonego i ultradźwiękowego robot samodzielnie określa położenie dywanów w pomieszczeniu i uwzględnia je podczas tworzenia planu sprzątania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ECOVACS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ECOVACS.
Kup ECOVACS Deebot Ozmo X1 Omni
ECOVACS DEEBOT X1 OMNI robot odkurzający 5000 Pa samoczyszczący samopompuj | 6 018 zł |
Ecovacs Odkurzacz robot DEEBOT X1 OMNI | 3 547 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Ecovacs Deebot X1 Omni czarny AGDM-ODK-EC | 3 649 zł |
Robot sprzątający Ecovacs Deebot X1 Omni Szary | 3 666 zł |
ECOVACS DEEBOT X1 OMNI odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania i wielof | 3 510 zł |