Roborock S8 Pro Ultra
Wideo 7Zdjęcia 13 |
Roborock S8 Pro Ultra |
|
Flagowy model robota odkurzającego Roborock 2023 z wielofunkcyjną stacją dokującą, automatycznym systemem rozładunku śmieci, automatycznym uzupełnianiem zbiornika na wodę oraz skuteczną technologią czyszczenia wibracją dźwiękową. Stanowi dalszy rozwój linii Roborock serii S. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy wybierają markowy sprzęt AGD z zaawansowaną, inteligentną funkcjonalnością, zapewniającą maksymalną automatyzację codziennych zadań domowych.
Odkurzacz automatyczny Roborock S8 Pro Ultra skutecznie zbiera nie tylko kurz i piasek, ale także drobne zanieczyszczenia do wbudowanego filtra cyklonowego. Model ten łączy w sobie zwiększoną wydajność, przyzwoitą żywotność baterii, łatwość konserwacji i inteligentną technologię, aby zapewnić szybkie i wysokiej jakości czyszczenie. W przeciwieństwie do modeli z poprzednich serii, zapewnia zwiększoną moc ssania, zapewniając doskonałe rezultaty na każdej powierzchni. Główna szczotka odkurzacza znajduje się w niewielkiej odległości od podłogi i ma ruchomą konstrukcję, która pozwala wychwycić więcej zanieczyszczeń. Dzięki technologiom skanowania laserowego i ultradźwiękowego robot samodzielnie określa położenie dywanów w pomieszczeniu i uwzględnia je podczas tworzenia planu sprzątania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roborock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roborock.
Kup Roborock S8 Pro Ultra
Wszystkie ceny 30 →roborock S8 Pro Ultra Robot ssący pokonywanie przeszkód do 20 mm R100033 | 7 713 zł |
ROBOROCK Robot odkurzający ROBOROCK S8 Pro Ultra biały S8PU02 | 5 199 zł |
Roborock Odkurzacz robot S8 Pro Ultra - black | 5 725 zł |
Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra Biały S8PU02 | 6 399 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Roborock S8 Pro Ultra czarny AGDM-ODK-RBR | 5 779 zł |