Xiaomi Robot Vacuum E10
Відео 1Фото 3 |
Xiaomi Robot Vacuum E10 |
|
Доступний роботизований пилосос із функцією сухого та мокрого очищення від відомої китайської торгової марки. Цей розумний пилосос перетворює прибирання в будинку на легкий процес, який проходить без безпосередньої участі користувача. Завдяки інтелектуальній системі навігації пилосос самостійно орієнтується у приміщенні, вибудовуючи оптимальні маршрути прибирання. Датчики запобігають зіткненню пилососа з предметами і запобігають його падінню, наприклад, зі сходів.
Невеликі маневрені колеса без проблем долають перешкоди (до 15 мм), переїжджають невисокі пороги та дроти на підлозі. Завдяки невеликій висоті основного блоку (8 см) робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E10 може вільно переміщатися під більшістю ліжок, диванів та шаф для якісного очищення важкодоступних місць. Обладнаний вбудованим Li-Ion акумулятором ємністю 2600 мАгод (14,4 В), на одній зарядці якого може працювати до 110 хв. Впорається із прибиранням приміщень площею до 120 м². Комплектується зарядною станцією, на яку автоматично повертається за низького рівня енергії. Підтримує 4 різні рівні всмоктування для ефективної роботи на 5 різних типах покриттів. Може використовуватися для очищення ламінату, лінолеуму, плитки, паркету, ковроліну та килимів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Robot Vacuum E10
Усі ціни 22 →Xiaomi Robot Vacuum Cleaner E10 biały BHR6783EU | 549 zł |
XIAOMI Robot odkurzający XIAOMI Vacuum E10 EU Biały | 649 zł |
Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum E10 | 949 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Xiaomi Mi Robot Vacuum E10 biały AGDM-ODK | 509 zł |
Robot sprzątający XIAOMI Vacuum E10 EU | 516 zł |