Пилосос
Xiaomi Truclean W10 Ultra
Xiaomi Truclean W10 Ultra |
|
Датчик забруднення автоматично регулює потужність всмоктування.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Truclean W10 Ultra
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Truclean W10 Ultra Odkurzacz Berprzewodowy Biały 220W 28V B0BBRNWH1 | 1 820 zł |
Xiaomi Stoj?cy B305GL Truclean W10 Ultra | 3 123 zł |
Odkurzacz uniwersalny Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum Biały | 3 068 zł |
Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum | 3 126 zł |
Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Broom Vacuum Cleaner Przezroczysty BHR62 | 2 909 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →