Odkurzacz
Xiaomi Truclean W10 Ultra
Xiaomi Truclean W10 Ultra |
|
Czujnik zanieczyszczeń automatycznie dostosowuje siłę ssania.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Truclean W10 Ultra
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Truclean W10 Ultra Odkurzacz Berprzewodowy Biały 220W 28V B0BBRNWH1 | 1 820 zł |
Odkurzacz uniwersalny Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum Biały | 3 068 zł |
Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum | 3 126 zł |
Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Broom Vacuum Cleaner Przezroczysty BHR62 | 2 909 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →