Пилосос
Karcher WD 1 Compact Battery (1.198-300.0)
Відео 1Фото 8 |
Karcher WD 1 Compact Battery |
|
Акумулятор в комплект не входить.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 1 Compact Battery
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akumulatorowy odkurzacz uniwersalny WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 409 zł |
KARCHER WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 409 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 | 429 zł |
Karcher WD 1 Compact Battery Bez baterii | 429 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →