Пилосос
Karcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0)
Фото 4 |
Karcher NT 30/1 Tact L |
|
Система автоматичного очищення фільтра Tact.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher NT 30/1 Tact L
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher NT 30/1 Tact L odkurzacz do pracy na mokro i na sucho 1.148-201.0 | 1 886 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny NT30/1 Tact L EU 1.148-201.0 HDKAROU11482010 | 2 487 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional NT 30/1 Tact L 1.148-201.0 | 1 947 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 30/1 Tact L, 1200 W, poj. | 4 145 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →