Пилосос
Karcher NT 65/2 Ap
Karcher NT 65/2 Ap |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher NT 65/2 Ap
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher NT 65/2 AP 1.667-291.0 | 5 813 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 65/2 Ap, 2760 W, poj. 65 l | 7 638 zł |
Odkurzacz przemysłowy Karcher NT 65/2 Tact² (1.667-286.0) | 4 939 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Kärcher NT 65/2 Ap 1.667-291.0 | 4 649 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER NT 65/2 Tact (1.667-286.0) | 5 987 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості пилососа Karcher NT 65/2 Ap:
- Довжина шланга 4 м
- Довжина трубки: 2x0.5 м
- Діаметр трубки: 40 мм
- Зливний шланг
- Ручка для транспортування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →