Пилосос
Karcher T 11/1 Classic HEPA (1.527-199.0)
Фото 8 |
Karcher T 11/1 Classic HEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher T 11/1 Classic HEPA
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 11/1 Classic HEPA 1.527-199.0 | 685 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na sucho, T 11/1 Classic HEPA, 850 W, poj. zbio | 1 064 zł |
Odkurzacz przemysłowy Karcher T 11/1 Classic HEPA (1.527-199.0) | 686 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 11/1 Classic HEPA 1.527-199.0 | 685 zł |
Odkurzacz jednofunkcyjny Kärcher T 11/1 Classic HEPA 1.527-199.0 | 869 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →