Пилосос
Karcher T 9/1 Bp (1.528-111.0)
Karcher T 9/1 Bp |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher T 9/1 Bp
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 9/1 Bp Pack 1.528-121.0 | 3 920 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 9/1 Bp 1.528-133.0 | 1 959 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 9/1 Bp 1.528-133.0 | 2 089 zł |
Karcher T 9/1 Bp 1.528-133.0 500W | 1 959 zł |
Karcher T 9/1 Bp 1.528-133.0 500W | 2 089 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →