Odkurzacz
Karcher T 9/1 Bp (1.528-111.0)
Karcher T 9/1 Bp |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher T 9/1 Bp
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 9/1 Bp Pack 1.528-121.0 | 3 920 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 9/1 Bp 1.528-133.0 | 1 959 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 9/1 Bp 1.528-133.0 | 2 089 zł |
Karcher T 9/1 Bp 1.528-133.0 500W | 1 959 zł |
Karcher T 9/1 Bp 1.528-133.0 500W | 2 089 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →