Пилосос
Karcher AD 2 Battery (1.348-300.0)
Фото 11 |
Karcher AD 2 Battery |
|
Акумуляторний пилосос для збору золи.
В комплекті немає щіток і складовою трубки.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher AD 2 Battery
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher AD 2 Battery odkurzacz kominkowy i do suchych zanieczyszczeń z sys | 610 zł |
Kärcher Odkurzacz AD 2 BATTERY *INT | 631 zł |
KARCHER AD 2 Battery kominkowy (wersja bez akumulatora i ładowarki) 1.348- | 559 zł |
Odkurzacz do popiołu KARCHER AD 2 1.348-300.0 | 626 zł |
Odkurzacz do popiołu KARCHER AD 2 1.348-300.0 | 626 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →