Пилосос
Karcher NT 30/1 Tact Te L (1.148-211.0)
Фото 5 |
Karcher NT 30/1 Tact Te L |
|
Система автоматичного очищення фільтра Tact.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher NT 30/1 Tact Te L
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz do wody i pyłu KARCHER NT 30/1 Tact TE L - 1148-2110 1.148-211.0 | 3 174 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny NT30/1 1.148-211.0 HDKAROU11482110 | 2 884 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional NT 30/1 Tact Te L 1.148-211.0 | 2 277 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na mokro i sucho, NT 30/1 Tact Te L, 1200 W, po | 4 686 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny NT30/1 1.148-211.0 97847 | 2 884 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →