Odkurzacz
Karcher NT 30/1 Tact Te L (1.148-211.0)
Zdjęcia 5 |
Karcher NT 30/1 Tact Te L |
|
Automatyczny system oczyszczania filtra Tact.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher NT 30/1 Tact Te L
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do wody i pyłu KARCHER NT 30/1 Tact TE L - 1148-2110 1.148-211.0 | 3 364 zł |
Kärcher Odkurzacz NT 30/1 TACT TE L | 2 721 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny NT30/1 1.148-211.0 HDKAROU11482110 | 2 884 zł |
Profesjonalny odkurzacz KARCHER NT 30/1 Tact L (1.148-201.0) | 2 913 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional NT 30/1 Tact Te L 1.148-211.0 | 2 286 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →