Karcher VC 4 Cordless myHome (1.198-620.0)
Zdjęcia 7 |
Karcher VC 4 Cordless myHome |
|
Lekki, funkcjonalny i ergonomiczny ręczny bezprzewodowy odkurzacz domowy z efektywnym systemem odsysania pyłu opartym na filtrze cyklonowym (bez worka na kurz) oraz kompletną turboszczotką rolkową z napędem silnikowym do wysokiej jakości odkurzania na sucho wielopokojowego mieszkania o pow. do 120 mkw. Kluczowymi zaletami tego modelu są: wygodna i niezawodna konstrukcja modułowa, niewielka waga 2,35 kg oraz umiarkowany poziom hałasu.
Mocny i trwały bezszczotkowy silnik elektryczny może pracować w dwóch trybach stałych, a akumulator o pojemności 2,5 Ah (napięcie 21,6 V) zapewnia do 30 minut aktywnej autonomii. Trzystopniowy system filtracji składa się z wlotu, cyklonu i higienicznego filtra HEPA. To kompleksowe podejście gwarantuje wysoki stopień oczyszczenia, spełniający wysokie standardy europejskie. Zmotoryzowana turboszczotka skutecznie zbiera zanieczyszczenia, ma doskonałą zwrotność i jest wyposażona w obrotową szczotkę do czyszczenia podłóg pod meblami. Odkurzacz jest łatwy w utrzymaniu, a jego niewielka waga nie będzie stanowić problemu dla osoby starszej, nastolatka czy dziecka. Wskaźnik LED informuje użytkownika o stanie odkurzacza: poziomie naładowania, problemach w układzie ssącym itp. Dla wygodnego przechowywania i ładowania odkurzacz wyposażony jest w uchwyt ścienny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher VC 4 Cordless myHome
Wszystkie ceny 7 →Odkurzacz Karcher VC 4 Cordless Myhome 1.198-620.0 | 975 zł |
Karcher Odkurzacz ręczny VC 4 Cordless myHome EU 1.198-630.0 126151 | 1 057 zł |
Karcher VC 4 Cordless myHome Car 1.198-632.0 30min | 1 299 zł |
Odkurzacz pionowy KARCHER VC 4 Cordless myHome (1.198-620.0) | 890 zł |
Karcher VC 4 Cordless myHome Car 1.198-632.0 30min | 1 299 zł |
Odkurzacz pionowy Kärcher VC 4 Cordless myHome (1.198-620.0) | 835 zł |
Karcher Vc 4 Cordless Myhome Vacuum Cleaner Posrebrzany 1.198-630.0 | 875 zł |