Zamiatarka Karcher EB 30/1
Karcher EB 30/1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher EB 30/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KARCHER 15459800 Miotła akumulatorowaEB 30/1 Li-ION | 1 054 zł |
Froterka KARCHER Professional EB 30/1 Li-Ion 1.545-126.0 | 936 zł |
Froterka KARCHER Professional EB 30/1 Li-Ion 1.545-126.0 | 887 zł |
Froterka KARCHER Professional EB 30/1 Li-Ion 1.545-126.0 | 936 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →