Karcher VC 4 Cordless myHome (1.198-620.0)
Фото 7 |
Karcher VC 4 Cordless myHome |
|
Легкий, функціональний та ергономічний ручний бездротовий побутовий пилосос з ефективною системою уловлювання пилу на основі циклонного фільтра (без мішка-пилозбірника) та комплектної моторизованої роликової турбощітки для якісного сухого прибирання багатокімнатної квартири площею до 120 кв.м. Ключовими перевагами цієї моделі є: зручна та надійна модульна конструкція, легка вага 2,35 кг та помірний рівень шуму.
Потужний та довговічний безколекторний електродвигун здатний працювати у двох постійних режимах, а акумуляторна батарея ємністю 2,5 Агод (напруга 21,6 В) забезпечує до 30 хв активної автономності. Триступенева система фільтрації складається з вхідного, циклонного та гігієнічного HEPA-фільтрів. Такий комплексний підхід гарантує високий рівень очищення, який відповідає високим європейським стандартам.
Моторизована турбощітка ефективно збирає сміття, показує чудову маневреність та має поворотне шарнірне кріплення для очищення підлоги під меблями. Пилосос простий в обслуговуванні, а його скромна вага не стане проблемою для людини похилого віку, підлітка або дитини. Світлодіодна індикація інформує користувача про стан пилососа: рівень заряду, проблеми у всмоктувальній системі та ін. Для зручного зберігання та заряджання комплектується настінним тримачем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher VC 4 Cordless myHome
Усі ціни 7 →Odkurzacz Karcher VC 4 Cordless Myhome 1.198-620.0 | 975 zł |
Karcher Odkurzacz ręczny VC 4 Cordless myHome EU 1.198-630.0 126151 | 1 057 zł |
Karcher VC 4 Cordless myHome Car 1.198-632.0 30min | 1 299 zł |
Odkurzacz pionowy KARCHER VC 4 Cordless myHome (1.198-620.0) | 890 zł |
Karcher VC 4 Cordless myHome Car 1.198-632.0 30min | 1 299 zł |
Odkurzacz pionowy Kärcher VC 4 Cordless myHome (1.198-620.0) | 835 zł |
Karcher Vc 4 Cordless Myhome Vacuum Cleaner Posrebrzany 1.198-630.0 | 875 zł |