Пилосос
Karcher WD 3 V-15/4/20 (1.628-104.0)
Фото 7 |
Karcher WD 3 V-15/4/20 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 3 V-15/4/20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher 1628-0090 urządzenie do usuwania kurzu czarno-żółte 12 l 1000 W 1. | 446 zł |
Karcher WD 3 V-15/4/20 1.628-104.0 1000W | 349 zł |
KARCHER ODKURZACZ KWD 3 V-15/4/20 *EU | 299 zł |
Karcher Odkurzacz Uniwersalny Wd 3 V-15/4/20 (1.628-104.0) | 273 zł |
Karcher WD 3 V-15/4/20 1.628-104.0 1000W | 349 zł |
Karcher Wd3 V-15/4/20 Vacuum Cleaner Posrebrzany One Size / EU Plug 162810 | 350 zł |
Odkurzacz uniwersalny Kärcher KWD 3 V-15/4/20 | 541 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →