Odkurzacz
Karcher WD 3 V-15/4/20 (1.628-104.0)
Zdjęcia 7 |
Karcher WD 3 V-15/4/20 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 3 V-15/4/20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher 1628-0090 urządzenie do usuwania kurzu czarno-żółte 12 l 1000 W 1. | 445 zł |
Karcher WD 3 V-15/4/20 1.628-104.0 1000W | 349 zł |
KARCHER ODKURZACZ KWD 3 V-15/4/20 *EU | 299 zł |
Karcher Odkurzacz Uniwersalny Wd 3 V-15/4/20 (1.628-104.0) | 273 zł |
Karcher WD 3 V-15/4/20 1.628-104.0 1000W | 349 zł |
Karcher Wd3 V-15/4/20 Vacuum Cleaner Posrebrzany One Size / EU Plug 162810 | 350 zł |
Odkurzacz uniwersalny Kärcher KWD 3 V-15/4/20 | 541 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →