Пилосос
Karcher Puzzi 10/2 Adv
Karcher Puzzi 10/2 Adv |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher Puzzi 10/2 Adv
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karcher Odkurzacz piorący puzzi 10/2 adv | 7 378 zł |
Kärcher Odkurzacz piorący, PUZZI 10/2 ADV, wydajność 30 - 45 m²/h | 8 524 zł |
KARCHER Odkurzacz piorący KARCHER Puzzi 10/2 | 5 689 zł |
Odkurzacz piorący Kärcher Puzzi 10/2 1.193-120.0 | 6 531 zł |
Odkurzacz piorący KARCHER Puzzi 10/2 Adv (1.193-120.0) | 5 210 zł |
Karcher Puzzi 10/2 Vacum Cleaner Czarny One Size / EU Plug 1.193-120.0 | 5 916 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →