Пилосос
Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T (1.628-360.0)
Фото 6 |
Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T |
|
Об'єм пилозбірника 30 літрів. Металевий контейнер. Регулювання потужності. Робота на видув. Зливний отвір. Розетка для підключення електроінструменту. Дві насадки у комплекті. Швидке очищення фільтра. Шнур завдовжки 6 метрів.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher Odkurzacz Mokro Sucho Żółty/Srebrny 1300 W WD 6 P S V-30/6/22/T | 927 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny 1.628-361.0 WD 6 P S V-30/6/22/T EU III HDKA | 1 190 zł |
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T 1.628-361.0 | 1 159 zł |
Budowlany Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T DO-EL-ODK-KAR-056 | 1 114 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 6 P S V-30/6/22/T 1.628-361.0 | 927 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →