Odkurzacz
Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T (1.628-360.0)
Zdjęcia 6 |
Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T |
|
Objętość odpylacza wynosi 30 litrów. Metalowy pojemnik. Regulacja mocy. Wydmuchiwanie pracy. Ociekacz. Gniazdo do podłączenia elektronarzędzi. W zestawie dwie dysze. Szybkie czyszczenie filtra. Przewód o długości 6 metrów.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz Mokro Sucho Żółty/Srebrny 1300 W WD 6 P S V-30/6/22/T | 927 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny 1.628-361.0 WD 6 P S V-30/6/22/T EU III HDKA | 1 190 zł |
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T 1.628-361.0 | 1 159 zł |
Budowlany Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T DO-EL-ODK-KAR-056 | 1 114 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 6 P S V-30/6/22/T 1.628-361.0 | 927 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →