Пилосос
Karcher WD 3 Battery Premium Set (1.629-951.0)
Фото 10 |
Karcher WD 3 Battery Premium Set |
|
Акумуляторний пилосос.
В комплекті є акумулятор і зарядний пристрій.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 3 Battery Premium Set
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher 1629-9500 uniwersalny odkurzacz WD 3 Battery Premium 1 sztuka 1.62 | 499 zł |
Kärcher Odkurzacz WD 3 Battery Premium | 612 zł |
KARCHER WD 3 Battery Premium (wersja bez akumulatora i ładowarki) 1.629-95 | 499 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery Premium Set 1.629-951.0 | 1 248 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery Premium Set 1.629-951.0 | 1 248 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →