Odkurzacz
Karcher WD 3 Battery Premium Set (1.629-951.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher WD 3 Battery Premium Set |
|
Odkurzacz bezprzewodowy.
W zestawie akumulator i ładowarka.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 3 Battery Premium Set
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher 1629-9500 uniwersalny odkurzacz WD 3 Battery Premium 1 sztuka 1.62 | 499 zł |
Kärcher Odkurzacz WD 3 Battery Premium | 612 zł |
KARCHER WD 3 Battery Premium (wersja bez akumulatora i ładowarki) 1.629-95 | 499 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery Premium Set 1.629-951.0 | 1 248 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 Battery Premium Set 1.629-951.0 | 1 248 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →