Пилосос
Karcher VC 3 Premium 1.198-135.0 (1.198-135.0)
Відео 8Фото 15 |
Karcher VC 3 Premium 1.198-135.0 |
|
У моделі 1.198-131.0 немає насадки для паркету.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher VC 3 Premium 1.198-135.0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karcher VC 3 Premium Home Line 1.198-135.0 700W | 599 zł |
Odkurzacz beworkowy Karcher VC 3 Premium Home Line 1.198-135.0 | 599 zł |
Odkurzacz domowy (cyklonowy) Kärcher VC 3 Premium Home Line 1.198-135.0 | 708 zł |
Karcher VC 3 Premium Home Line 1.198-135.0 700W | 599 zł |
Odkurzacz podłogowy Kärcher VC 3 Premium White | 588 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →