Maszyna do mycia podłogi Karcher FC 5 (1.055-500.0)
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Karcher FC 5 |
|
W przeciwieństwie do modelu FC 5 Premium zestaw nie zawiera pary dodatkowych kółek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher FC 5
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher FC 5 Bezprzewodowy środek do czyszczenia twardych podłóg - elektry | 1 151 zł |
Mop elektryczny Karcher FC 5 Bezprzewodowy 1.055-601.0 | 1 299 zł |
KARCHER Mop elektryczny FC 5 Cordless 1.055-601.0 | 1 429 zł |
Mop elektryczny KARCHER FC 5 1.055-601.0 (Bezprzewodowy) | 1 479 zł |
Mop elektryczny KARCHER FC 5 1.055-601.0 (Bezprzewodowy) | 1 479 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →