Odkurzacz
Karcher T 11/1 Classic (1.527-197.0)
Zdjęcia 7 |
Karcher T 11/1 Classic |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher T 11/1 Classic
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz T 11/1 Classic | 616 zł |
Karcher Odkurzacz workowy T11/1 CLASSIC 1.527-197.0 HDKAROW15271970 | 649 zł |
Odkurzacz KARCHER T 11/1 Class | 573 zł |
Odkurzacz przemysłowy KARCHER Professional T 11/1 Classic 1.527-197.0 | 528 zł |
Odkurzacz KARCHER T 11/1 Classic (1.527-197.0) | 665 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →