Karcher CV 38/2
Zdjęcia 3 |
Karcher CV 38/2 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher CV 38/2
Wszystkie ceny 6 →Karcher 1033-3360 Aspiro-szczotka do dywanów CV 38/2 1.033-336.0 | 4 982 zł |
Kärcher Odkurzacz ze szczotką, CV 38/2 *UE, 850 W, szer. robocza 380 mm, z | 3 137 zł |
Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 38/2 Adv 1.033-336.0 | 2 989 zł |
Karcher Kärcher Carpet brush vacuum CV 38/2 Adv, Canister (grey, high flex | 2 720 zł |
Kärcher Odkurzacz ze szczotką, CV 38/2 ADV *UE, 1200 W, szer. robocza 380 | 3 296 zł |
Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 38/2 1.033-335.0 | 2 768 zł |
Profesjonalne urządzenia
Odkurzacz specjalistycznej niemieckiej firmy jest pozycjonowany jako profesjonalne rozwiązanie do sprzątania. Sprzyja temu wysoka, jak na modele pionowe, moc (850 W) i ciąg (250 W). Taką wydajność zapewniają 2 silniki i opatentowane sprzęgło odśrodkowe. Poziom hałasu Karchera CV 38/2 podczas pracy nie przekracza 67 dB, czyli jest znacznie mniejszy, niż u głównych konkurentów.
Odkurzacz wyposażony jest w szeroką 380 mm elektryczną turboszczotkę z regulacją wysokości (do sprzątania różnego rodzaju powierzchni). Ssawka przyspieszy czyszczenie dużych powierzchni, pomagając skutecznie zbierać różnego rodzaju zabrudzenia (sierść, włosy, okruchy itp.) z podłóg i dywanów.
Duży, ale ergonomiczny
Zbiornik na kurz o pojemności 5,5 litra eliminuje potrzebę martwienia się o zmianę worka. Dodatkowo, na obudowie znajduje się wskaźnik świetlny, który ostrzega o zapełnieniu. Taka solidna pojemność decyduje o dość dużych wymiarach urządzenia. Ale dzięki możliwości dopasowania wysokości rączki do swojego wzrostu oraz odchylenia obudowy o prawie 90 stopni, duże wymiary nie komplikują obsługi.
Karcher CV 38/2 ma duży zasięg sprzątania (przewód zasilający 12 m ), ale do przechowywania urządzenia, kabel trzeba będzie zwijać ręcznie. Wadą modelu jest również masa całkowita 9,5 kg, pomimo obecności dużych i wytrzymałych kółek. Nie będzie łatwo chodzić z urządzeniem po schodach lub pokonywać progi.
Rozszerzone wyposażenie
Do sprzątania mebli tapicerowanych oraz usuwania kurzu ze szczelin i innych trudno dostępnych miejsc przewidziano dodatkowe szczotki, które podłącza się do urządzenia za pomocą węża i wyjmowanej rury ssącej. Wszystkie akcesoria są w zestawie i są zamocowane na walizce Karcher CV 38/2, co ułatwia ich przechowywanie.
Biorąc pod uwagę wysoką cenę, odkurzacz ten nadaje się przede wszystkim dla właścicieli przestronnych prywatnych domów i mieszkań, a także dla właścicieli sklepów, hoteli, biur itp. Dla wszystkich innych, jako mniej ciężką i kosztowną alternatywę można rozważyć młodszego „brata” - Karcher CV 30/1, szczotka robocza którego ma mniejszą szerokość, a silnik ma porównywalną moc (1150 W).
- Regulacja wysokości szczotek