Odkurzacz
Karcher CV 30/1 (1.023-117.0)
Karcher CV 30/1 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher CV 30/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz KARCHER CV 30/1 | 2 081 zł |
Kärcher Odkurzacz ze szczotką, CV 30/1 *UE, 1150 W, szer. robocza 300 mm, | 2 583 zł |
Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 30/1 1.023-121.0 | 2 546 zł |
Odkurzacz KARCHER CV 30/1 1.023-121.0 | 2 081 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Karcher CV 30/1:
- Regulacja wysokości szczotek
- Trzystopniowy system filtracji
PolecamyPorównaj w tabeli →