Odkurzacz
Karcher T 7/1 Eco (1.527-145.0)
Zdjęcia 5 |
Karcher T 7/1 Eco |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher T 7/1 Eco
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz T 7/1 eco!efficiency | 865 zł |
Odkurzacz przemysłowy Karcher T 7/1 eco!efficiency (1.527-145.0) | 839 zł |
Odkurzacz jednofunkcyjny Kärcher T 7/1 eco!efficiency 1.527-145.0 | 671 zł |
Odkurzacz workowy KARCHER T 7/1 Eco!Efficiency (1.527-145.00) | 1 190 zł |
Karcher T7/1 Eco Vacuum Cleaner Szary One Size / EU Plug 1.527-145.0 | 869 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →