Maszyna do mycia podłogi Karcher FC 7 Cordless Premium (1.055-760.0)
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Karcher FC 7 Cordless Premium |
|
Światła neonowe. Stanowisko do parkowania i sprzątania. W zestawie zapasowe rolki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher FC 7 Cordless Premium
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KARCHER FC 7 Premium Cordless EU Pralka 400 ml 1.055-760.0 | 2 059 zł |
Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line 1.055-760.0 (Bezprzewodowy) | 1 798 zł |
KARCHER Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium 1.055-760.0 | 2 011 zł |
Mop elektryczny Karcher Fc 7 Premium Home Line 1.055-760.0 mop parowy | 1 869 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →