Odkurzacz
Karcher T 12/1 (1.355-100.0)
Zdjęcia 6 |
Karcher T 12/1 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher T 12/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz przemysłowy Karcher T 12/1 (1.355-100.0) | 1 216 zł |
Kärcher Odkurzacz do pracy na sucho, T 12/1, 800 W, poj. pojemnika 12 l | 2 681 zł |
Odkurzacz jednofunkcyjny Kärcher T 12/1 1.355-100.0 | 1 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →