Karcher WD 4 (1.348-111.0)
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Karcher WD 4 |
|
Wydajny i łatwy w obsłudze odkurzacz przemysłowy do sprzątania na sucho dużych i mocno zabrudzonych pomieszczeń, zaprezentowany na rynku przez słynną niemiecką firmę Karcher za jakość swoich produktów. Przede wszystkim model wyróżnia się niewielkimi, jak na tego typu wyposażeniem, gabarytami i przyzwoitą mocą. Model „pochłania” tylko 1000 W, efektywnie zbierając nawet odpady budowlane.
Wyposażony w pojemnik na kurz typu „worek”, który pomieści aż 20 litrów śmieci. Sam worek jest łatwo dostępny i czysty. Odkurzacz Karcher WD 4 jest wyposażony tylko w 3 dysze, ale można nimi wykonać dość szeroki zakres prac: szeroką szczotkę do zbierania wody można zastosować do wszystkich wykładzin podłogowych, jako szczotka kombinowana, szczelinowa jest skuteczna na małych powierzchniach, a parkietowa doskonale radzi sobie z delikatnymi powierzchniami ... Długość przewodu wynosi 5 m, biorąc pod uwagę długość rury kompozytowej, promień odkurzacza to około 7 m. Przewidziano kilka prędkości do regulacji wydajności urządzenia, wyłącznik umieszczony jest na korpusie. Model waży 7,1 kg, ale dzięki obrotowym kołom jest łatwy w transporcie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher WD 4
Wszystkie ceny 22 →Kärcher Odkurzacz na Mokro/Sucho WD 4 V-20/5/22 w płaski filtr falisty opa | 579 zł |
Karcher Odkurzacz uniwersalny WD 4 V-20/5/22 1.628-201.0 HDKAROU16282010 | 595 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 4 S V 20/5/22 1.628-250.0 | 637 zł |
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 4 V-20/5/22 1.628-201.0 | 591 zł |
Workowy Karcher WD 4 V-20/5/22 1.628-201.0 DO-EL-ODK-KAR-053 | 549 zł |