Bosch Home AdvancedVac 20 (0.603.3D1.200)
Zdjęcia 3 |
Bosch Home AdvancedVac 20 |
|
Wystarczająco mocny i zaawansowany model odkurzacza przemysłowego popularnej marki Bosch. Urządzenie przystosowane jest do sprzątania na sucho i na mokro, ponadto idealnie nadaje się do zbierania śmieci, sprzątania dużych magazynów itp. Mimo dostatecznie dużej mocy ssania model jest ekonomiczny - zużywa zaledwie 1200 w. Pojemnik na kurz jest dość standardowy, jak na odkurzacze przemysłowe - worek o pojemności 20 litrów; jednakże jest wodoodporny i łatwy do usunięcia i sprzątania.
Odkurzacz Bosch AdvancedVac 20 wyposażony jest w podstawowy zestaw ssawek, dzięki którym wykonuje podstawową pracę: kombinowaną szczotkę do podłogi i dywanu, specjalną szczotkę do zbierania wody lub mokrego śmieci oraz wąską dyszę do sprzątania szczelin i trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz posiada wbudowane gniazdo, do którego można podłączyć wymagane elektronarzędzie. Rura kompozytowa, choć mało mobilna, wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia i uszkodzenia. Model ma kółka do ruchu, ale waży też trochę - 6,4 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Home AdvancedVac 20
Wszystkie ceny 9 →Bosch Home And Garden Advancedvac 20 Odkurzacz Czarny/Zielony 46 x 395 x 5 | 479 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH AdvancedVac 20 06033D1200 | 551 zł |
Odkurzacz warsztatowy BOSCH AdvancedVac 20 06033D1200 | 546 zł |
Odkurzacz przemysłowy Bosch Advanced Vac 20 (06033D1200) | 530 zł |
Do domu i warsztatów
Odkurzacz znanego niemieckiego producenta Bosch nadaje się do sprzątania domów, domków letniskowych, prywatnych działek i małych warsztatów. Cyfra w nazwie wskazuje na objętość pojemnika na kurz - 20 litrów, dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał go zbyt często wyczyszczać. Urządzenie posiada moc ssania 300 W i z łatwością usuwa nie tylko kurz i drobne zanieczyszczenia, ale także trociny, wióry i różne płyny. Co więcej, gdy pojemnik jest wypełniony cieczą, można go bardzo szybko opróżnić - w tym celu na korpusie znajduje się zawór spustowy.
Odkurzacz posiada funkcję dmuchawy, dla tego trzeba po prostu podłączyć wąż do otworu po drugiej stronie obudowy. Przyda się to np. podczas sprzątania liści lub brudu w trudno dostępnych miejscach. Inną ważną cechą modelu jest obecność gniazda do podłączenia innych elektronarzędzi, ale o mocy nie większej niż 2000 W. W rezultacie, odkurzacz i narzędzie pracują synchronicznie, włączając i wyłączając się jednocześnie. Podłączając wąż do innego urządzenia, można bez wysiłku utrzymywać swoje miejsce pracy w czystości. Wąż antystatyczny minimalizuje ryzyko wyładowania elektrycznego podczas zasysania.
Podstawowy zestaw ssawek
Bosch Home AdvancedVac 20 oferuje podstawowy zestaw niezbędnych ssawek: zwykła szczotka podłogowa, ale z gumową ssawką do zbierania płynu, a także wąska ssawka szczelinowa. Wszystkie są przechowywane bezpośrednio na korpusie urządzenia, podobnie jak wąż, który można owinąć. Rezultatem jest oszczędność miejsca. Przy tym, sam odkurzacz jest dość ciężki - 7,6 kg, ale dla wygodnego transportu są obrotowe koła i rączka. Pomimo swoich wymiarów i funkcjonalności, model jest dość łatwy w obsłudze: części łatwo się łącza, jest tylko kilka przycisków sterujących (ponieważ nie ma regulacji mocy), a filtry można szybko oczyścić.