Bosch Professional GAS 18V-10 L
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Bosch Professional GAS 18V-10 L |
|
Wydajny mobilny odkurzacz budowlany z zasilaniem bateryjnym. Przeznaczony do czyszczenia suchego kurzu, wiórów i innych drobnych zanieczyszczeń. Może pracować w trybie zbierania cieczy. Umożliwia również bezpośrednie podłączenie do różnych elektronarzędzi (szlifierki, piły tarczowe itp.). Charakteryzuje się imponującą wydajnością ssania do 24 l/s, którą zapewnia potężna turbina (wydajność netto turbiny bez filtra do 34 l/s).
Zasilany bateriami litowo-jonowymi Bosch GBA lub ProCORE 18V, dostępnymi w zakresie pojemności od 4 Ah do 12 Ah. Baterie te nie mają efektu pamięci, nie ulegają znacznemu samorozładowaniu i są zabezpieczone przed głębokim rozładowaniem. Odkurzacz budowlany Bosch Professional GAS 18V-10 L posiada ochronę przed zachlapaniem wodą (klasa IPX4) i jest przystosowany do wydajnej pracy w szerokim zakresie temperatur od -20 do +50 stopni. Przy zastosowaniu akumulatora o pojemności 8 Ah może pracować nieprzerwanie do 32 minut. Pojemny plastikowy pojemnik na odpady ma imponującą pojemność roboczą 10 litrów, a jego przezroczysta ścianka pozwala na wizualną kontrolę napełnienia. Do regularnej pracy odkurzacza wymagany jest filtr harmonijkowy przeciwkurzowy o powierzchni 2375 cm².
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Professional GAS 18V-10 L
Wszystkie ceny 12 →Bosch Professional system 18V akumulatorowy odkurzacz do pracy na sucho i | 548 zł |
Bosch Odkurzacz GAS 18V-10 L Nass-/Trockensauger | 06019C630 | 769 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH Gas 18V-10 L Solo Premium | 585 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 18V-10 L 06019C6302 | 586 zł |
Bosch Professional Odkurzacz akumulatorowy GAS 18V-10L - Odkurzacz akumula | 613 zł |