Odkurzacz
Bosch Professional GAS 35 L SFC
Wideo 13Zdjęcia 4 |
Bosch Professional GAS 35 L SFC |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Professional GAS 35 L SFC
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional odkurzacz do pracy na sucho i mokro GAS 35 L SFC 1 380 | 2 132 zł |
Odkurzacz przemysłowy BOSCH Professional GAS 35 L SFC+ 06019C3000 | 2 249 zł |
Bosch Professional GAS 35 L SFC+ 1200W 35l | 2 249 zł |
Odkurzacz warsztatowy 1380W GAS 35 Bosch | 2 400 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Bosch Professional GAS 35 L SFC:
- Montaż pod walizką L-BOXX (skrzynka narzędziowa)
- GAS 35 L SFC - półautomatyczne czyszczenie filtra
- GAS 35 L AFC - automatyczne czyszczenie filtra
- GAS 35 M AFC - automatyczne czyszczenie filtra, certyfikat klasy M w usuwaniu kurzu
PolecamyPorównaj w tabeli →