Bosch Unlimited 7 BBS 711W
Zdjęcia 17 |
Bosch Unlimited 7 BBS 711W |
|
Ergonomiczny, bezprzewodowy odkurzacz ręczny z wyginanym, przegubowym ramieniem, wyjmowanym akumulatorem litowo-jonowym, wielostopniowym systemem filtrów (bez worka na kurz), oświetleniem LED, automatyczną regulacją mocy ssania oraz kompletną naścienną stacją dokującą do ładowania i pracy w pionie składowanie. Zapewnia umiarkowany czas pracy baterii aktywnej (do 40 minut), co pozwala na pełną obsługę małego, miejskiego mieszkania.
Technologia czyszczenia cyklonowego skutecznie oddziela zanieczyszczenia od powietrza, minimalizując utratę ciśnienia ssania i wychwytując do 99,9% kurzu. Po filtrze cyklonowym odkurzacza Bosch Unlimited 7 BBS 711W powietrze przepuszczane jest dodatkowo przez filtr dokładny HEPA, który wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki alergenów. System automatycznej regulacji mocy może samodzielnie zmieniać siłę ssania, aby skutecznie pracować na trudnych powierzchniach, takich jak dywany (dostępne jest również sterowanie ręczne).
Kluczowymi elementami urządzenia są cichy, bezszczotkowy silnik elektryczny (10-letnia autorska gwarancja) oraz uniwersalny akumulator Bosch Power for ALL 18 V, który stosowany jest także w wielu innych sprzętach AGD marki Bosch. Aby szybko i dokładnie usunąć kurz, włosy i inne zanieczyszczenia zarówno z twardych, jak i puszystych, miękkich powierzchni, dostępny jest duży zestaw nasadek, w tym turboszczotka z napędem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Unlimited 7 BBS 711W
Wszystkie ceny 12 →Bosch Electroménager Unlimited 7 Odkurzacz Pionowy Bezprzewodowy Czarny/Bi | 1 398 zł |
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W HDBOSOBBBS711W0 | 1 538 zł |
Pionowy Bosch BBS711W biały AGDM-ODK-BOS-276 | 1 589 zł |
BOSCH Odkurzacz BOSCH BBS 711W UNLIMITED | 1 572 zł |
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W 86142 | 1 538 zł |