Bosch Move BHN 20L (4 242 005 190 881)
Zdjęcia 8 |
Bosch Move BHN 20L 2020 rokakumulatorowy |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Move BHN 20L
Wszystkie ceny 11 →Bosch Hausgeräte Move Lithium 20 V Odkurzacz Akumulatorowy Niebieski/Czarn | 339 zł |
Bosch R?czny Move BHN20L | 372 zł |
Ręczny Bosch BHN20L niebieski AGDM-ODK-BOS-310 | 368 zł |
Odkurzacz ręczny BOSCH BHN20L Move | 350 zł |
Odkurzacz ręczny BOSCH BHN20L Move | 350 zł |
Do 45 minut autonomii
Ręczny odkurzacz znanego niemieckiego producenta, który słynie z niezawodnej i trwałej technologii, swoją ceną zbliżył się do zwykłych modeli, chociaż oczywiście nie będzie w stanie ich całkowicie zastąpić. Ale on poradzi sobie ze sprzątaniem w miejscach, w których dla zwykłego odkurzacza ścieżka jest zamknięta, a takie urządzenie jest doskonałą nowoczesną alternatywą dla miotły i ściereczki. Prawdopodobnie, jego główną zaletą jest długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora litowo-jonowego. Podczas gdy większość konkurentów może zaoferować 15-20 minut, wskaźnik Bosch Move BHN 20L sięga 45 minut. Tego czasu wystarczy, aby posprzątać dom, mieszkanie czy samochód. O tym, że nadszedł czas, aby podłączyć urządzenie do gniazdka, informuje wskaźnik na obudowie. W takim przypadku, akumulator ładuje się dość długo - około 5 godzin. W zestawie jest sam zasilacz, bez stacji dokującej lub podstawki.
Dwa poziomy mocy
Mimo kompaktowych rozmiarów, odkurzacz jest dość potężny, a jednocześnie niezbyt hałaśliwy. Kolejną różnicą w stosunku do tańszych konkurentów jest możliwość regulacji poziomu mocy. W sumie dostępne są dwa tryby: pierwszy nadaje się do zasysania małych cząstek, drugi - do większych zanieczyszczeń. Należy jednak pamiętać, że wzrost mocy prowadzi do szybszego rozładowania akumulatora, czyli 45 minut odkurzacz działa tylko na pierwszym poziomie. Podczas sprzątania wszystkie odpady gromadzone są w plastikowym pojemniku. Zarówno go, jak i filtry można myć pod wodą, ale pamiętaj, aby przed użyciem dokładnie je wysuszyć.
Oczywiście, w takiej cenie chciałoby się, aby w zestawie było kilka różnych ssawek, ale tutaj jest tylko jedna - długa ssawka szczelinowa, która może dostać się do zakamarków i wąskich trudno dostępnych miejsc. Inne szczotki można przymocować do odkurzacza, ale należy je zakupić osobno.